PPC Team Leader

Categorie: PPC
Experiență: 1-3 ani 3-5 ani 5-10 ani
Locație: Sibiu

Suntem în căutarea unui Team Leader pentru echipa noastră de PPC.

Candidatul ideală trebuie să fie o persoană extrem de pricepută în organizarea internă, time tracking, KPI tracking și comunicare.

Aici, la KEMO, principalul nostru target este să creștem și să oferim o calitate la cel mai înalt nivel clienților, de aceea ne dorim parteneri/colegi care sa lucreze după aceleasi principii și care, la fel ca si noi, își dorește să ajungă cel mai bun în ceea ce face.

Responsabilități:
– Management intern asupra PPC Specialiștilor
– Urmărirea performanțelor PPC specialiștilor
– Asigurarea unui standard de calitate extrem de ridicat al speciliștilor
– Urmărirea și verificarea performanțelor PPC specialiștilor
– Capacitatea de a explica bunele practici in Marketingul Digital speciliștilor, când este nevoie
– Asigurarea unei comunicării excelente cu clienții

Beneficii:
– Comision procentual din fiecare contract gestionat
– Posibilitate de a lucra sub forma de partener cu propriul S.R.L. / P.F.A. cu un comision procentual mai mare
– Laptop Macbook Pro
– Google G Suite
– Birou extrem de bine gândit pentru a avea un confort maxim si un mediu extrem de interactiv și plăcut
– Spatiu de relaxare birou
– Minim 1 socialize party la biroul Kemo pe lună
– Minim 2 teambuilding-uri pe an

Tip permis(e): .pdf, .doc, .docx, .rtf

Solicita Audit Gratuit ​

Leave this field blank