PPC Specialist (Pay per Click)

Categorie: PPC
Experiență: 0-1 ani 1-3 ani 3-5 ani 5-10 ani
Locație: Sibiu

Dorim să ne mărim echipa de specialiști PPC (Pay per Click) și căutăm specialiști cu un minim de experiență în Facebook Ads și Google Ads.

Candidatul ideal trebuie să fie o persoana dinamică, dornică de a atinge performanțe de cel mai înalt nivel și care să poată gestiona o comunicare cât mai eficientă cu clienții pe care îi gestionează.

Aici, la KEMO, principalul nostru target este să creștem și să oferim o calitate la cel mai înalt nivel clienților, de aceea ne dorim parteneri/colegi care sa lucreze după aceleasi principii și care, la fel ca si noi, își dorește să ajungă cel mai bun în ceea ce face.

Responsabilitățile candidatului:
– Account Manager
– Creare/preluare conturi social media și conturi de reclame
– Creare, urmărire, optimizare reclame
– Creare raport lunar pentru client
– Comunicare directă cu clienții administrați

*aducerea de noi clienții este bonusată sub forma de procent din contractul final.

Platforme:
– Facebook Business Manager (minim de experiență este necesar)
– Google Ads (minim de experiență este necesar)
– Google Analytics (minim de experiență este necesar)
– Google Tag Manager (minim de experiență este necesar)
– Linkedin Ads (experiența nu este necesară dar este considerată un avantaj)
– TikTok Ads (experiența nu este necesară dar este considerată un avantaj)

*cunostiinte de Adobe Illustrator, Photoshop sunt considerate un avantaj

Beneficii:
– Comision procentual din fiecare contract gestionat
– Posibilitate de a lucra sub forma de partener cu propriul S.R.L. / P.F.A. cu un comision procentual mai mare
– Laptop Macbook Pro
– Google G Suite
– Acces la zeci de cursuri premium Udemy
– Cont Adobe Illustrator, Adobe PhotoShop
– Birou extrem de bine gândit pentru a avea un confort maxim si un mediu extrem de interactiv și plăcut
– Spatiu de relaxare birou
– Minim 1 socialize party la biroul Kemo pe lună
– Minim 2 teambuilding-uri pe an

Tip permis(e): .pdf, .doc, .docx, .rtf

Solicita Audit Gratuit ​

Leave this field blank